Wyszukiwanie

Producenci

Marki Jest 5 marek

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Buratti Confetti Srl

  Buratti Confetti to tradycja, jakość i pasja. Wspaniały smak wszystkich produktów, charakteryzujących się wysoką jakością wykonania i dbałością o doskonałość, uczyniły Buratti Confetti marką docenianą we Włoszech i na świecie.

  czytaj więcej
 • Pasticceria Grandazzi "L'Officina del Cioccolato"

  Rodzinna firma utworzona w 1924 roku. Wpierw funkcjonowała, jako ciastkarnia. Później przekształcona w manufakturę ręcznie robionej czekolady.

  czytaj więcej

  Obecnie prowadzona przez trzy siostry. Dzięki oryginalnym pomysłom i przepięknym wykonaniu zyskuje coraz większą popularność na całym świecie.

 • Weibler Confiserie Chocolaterie GmbH & Co.KG

  Dla lubiących nowoczesność proponujemy niepowtarzalne produkty z czekolady niemieckiej firmy Weibler.

  czytaj więcej

  Założona w 1988 przez Petera Weiblera mała cukiernia rozrosła się do dużego przedsiębiorstwa. Wytwarza czekoladę inną niż te, które państwo znacie. Jest wyjątkowo smaczna, ale też wyjątkowo efektowna. Ucieszy zarówno obdarowane dziecko jak i osobę dorosłą. Wśród proponowanego asortymentu każdy znajdzie coś dla siebie albo dla tych, którym chce zrobić przyjemność, wręczając mu oryginalny, słodki i kolorowy upominek.

 • Wierzynek Royal Chocolate Workshop Gourmet Services

  Tradycja marki Wierzynek sięga 1364 roku, kiedy to krakowski kupiec Mikołaj Wierzynek, wyprawił największą w historii Polski ucztę na cześć europejskich monarchów.

  czytaj więcej

  Marka ta została utworzona, aby każdy, kto tylko zechce, mógł na co dzień delektować się królewskim smakiem wykwintnych słodyczy. Wierzynek to obietnica najwyższej jakości, dlatego wszystkie słodkie wyroby produkowane są ręcznie ze specjalnie wyselekcjonowanych składników.

  Teraz także Państwo możecie poznać iście królewski smak ich produktów!

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
f